Haft kaszubski Haft kaszubski

 
Haft kaszubski Haft kaszubski

Konkursy i osiągnięcia uczniów


Rok szkolny 2017/18

Data
NAZWA KONKURSU
i organizator
ZAJĘTE LOKATY
Imiona i nazwiska uczniów
Przygotowanie
10.01.2018
KVII Gminny Konkurs Muzyczny "Hej kolęda... - jak to leciało?"
kategoria I-III
II miejsce
1. Nikola Mientka
2. Cezary Miszewski
3. Tatiana Pryba

R. Rudnik
 
D. Szyszka
 
A. Rolbiecka
19.12.2017
Konkurs plastyczny: "Projekt pocztówki wigilijnej"
Centrum kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
kategoria I-III
Wyróżnienie
1. Nikola Miętka
2. Antoni Brunka

 
kategoria IV-VII
II miejsce
Maria Wałdoch  

III miejsce
Julia Lemańczyk
R. Rudnik

 M. Sznajdrowska
19.12.2017
Konkurs plastyczny: "Bezpieczna praca i zabawa w gospodarstwie wiejskim"
Państwowa Inspekcja Pracy w Słupsku
kategoria I-III
III miejsce
Wiktoria Łangowska
 
kategoria IV-VII
I miejsce
Kinga Ciemińska  

Wyróżnienie
1. Bernadeta Mientka
2. Mateusz Pałubicki
R. Rudnik

 
M. Sznajdrowska
07.12.2017
VI Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny
Szkoła Podstawowa w Zalesiu
II miejsce
Olga Szyngwelska
K. Kulczyk
05.12.2017
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Regionalne Centrum Wolontariatu
Dyplom uznania:
Szkolny Klub Wolontariatu
1. Kinga Ciemińska
2. Kinga Dolna
3. Agata Marchlewicz
4. Kacper Pepliński
5. Patrycja Pestka
6. Magdalena Weltrowska
B. Bohdan
09.11.2017
Finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach
II miejsce:
Sara Janikowska
F. Szczepański
X.2017
PROMOCJA WOLONTARIATU - różne oblicza wolontariatu - PLAKAT
Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku
III miejsce:
1. Zofia Trzebiatowska
2. Karolina Leszczyńska
Wyróżnienie
Roksana Drążkowska
B. Bohdan
23.10.2017
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brusach
I miejsce:
1. Agata Leliwa Piechowska
2. Sara Janikowska
F. Szczepański
12.09.2017
XXI BIEG "GRYFA"
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
I miejsce:
1. Filip Orzech
2. Adam Marchlewicz
D. Ostrowski
D. Szyszka
Rok szkolny 2016/17

Data
NAZWA KONKURSU
i organizator
ZAJĘTE LOKATY
Imiona i nazwiska uczniów
Przygotowanie
15.09.2016 r.
XX Bieg Gryfa
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
II miejsce - rocznik 2007
Adam Marchlewicz
I miejsce - rocznik 2008
Jakub Stoltmann
II miejsce - rocznik 2009
Filip Orzech
A. Rolbiecka
D. Szyszka
28.09.2016 r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w Lubni
II miejsce
Agata Leliwa Piechowska,
Kamila Ryduchowska,
Karolina Leszczyńska,
Agata Szczepańska,
Monika Zakrzewska,
Agata Marchlewicz,
Patrycja Pestka
Karolina Lewińska
Maria Jeżewska,
Klaudia Kryger,
Joanna Wałdoch
D. Ostrowski
A. Rolbiecka
09.2016 r.
I Turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2016/2017
Szkoła Podstawowa im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
F. Szczepański
04.10.2016 r.
Gminny etap turnieju halowej piłki nożnej szkół wiejskich
Szkoła Podstawowa w Lubni
III miejsce
Mateusz Szyngwelski,
Jarosław Gierszewski,
Bartłomiej Kryger,
Mateusz Landowski,
Szymon Kin,
Rafał Narloch,
Bartosz Gierszewski
D. Ostrowski
A. Rolbiecka
18.10.2016 r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski Kaszëbsczi EKO-ART. 2016
Chojnickie Centrum Kultury
I miejsce
Olga Szyngwelska
II miejsce
Agata Leliwa Piechowska
III miejsce
Zofia Trzebiatowska
wyróżnienie
Kinga Cieminska
M. Wielinska
18.10.2016 r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART. 2016
Chojnickie Centrum Kultury
wyróżnienie
Zofia Trzebiatowska
M. Ostrowska
03.11.2016r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt
Szkoła Podstawowa w Brusach
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska,
Sara Janikowska,
Agata Szczepańska
F. Szczepański
18.11.2016r.
Finały Powiatowych XLIV Igrzysk Tenisa Stołowego w Konarzynach
II miejsce
Agata Leliwa Piechowska
Agata Szczepańska
Sara Janikowska
F. Szczepański
24.11.2016r.
IX Gminny Konkurs "Bliżej Lasu"
Szkoła Podstawowa im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
Agata Szczepańska
Natalie Sikorska
I. Piekarska
25.11.2016r.
VII Konkurs dlô uczniów spodlecznëch szkołów "Poetyckie podróże po Kaszubach" kategoria recëtaceji w Męcikale
I miejsce
Hubert Ossowski
M. Wielinska
01.04-30.11. 2016
Zachowaj trzeźwy umysł
o zasięgu ogólnopolskim Fundacja Trzeźwy Umysł Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych
Nagroda
Natalia Pałubicka
M. Wielinska
08.12. 2016
V Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny
Szkoła Podstawowa w Zalesiu
II miejsce i tytuł Mistrza Ortografii
Karolina Lewińska
M. Ostrowska
14.12. 2016
IV Konkurs "Mój Jan Karnowski z Czarnowa"
Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie
Nagroda w kat. rysunek, kl. I-III
Martyna Werochowska
M. Wielinska
16.12. 2016
XVII Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej"
o zasięgu powiatowym Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach
II miejsce
Kinga Fifielska
 
III miejsce
Małgorzata Mientka
M. Sznajdrowska
16.12. 2016
VI Gminny Konkurs Muzyczny
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
I miejsce
Cieminska Kinga
Lewińska Karolina
Sikorska Natalie
A. Prieba
01.02.2017
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minipiłce siatkowej "czwórek" dziewcząt
III miejsce
1. Kamila Ryduchowska
2. Karolina Lewińska
3. Roksana Drążkowska
4. Karolina Leszczyńska
5. Monika Zakrzewska
6. Natalie Sikorska
7. Zofia Trzebiatowska
8. Agata Leliwa Piechowska
9. Dolna Kinga
A. Rolbiecka
18.03.2017
I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych "Kaszubski Stolem" w kategorii Formacje Hip - hop do 11 lat
III miejsce
Zespół BLAZE JUNIOR
Maja Fifielska
  
20.03.2017
I Etap XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej (kategoria klas I - III)
Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Bolesława Śledzia w Kosobudach
I miejsce
Hubert Ossowski
II miejsce
Wiktoria Studzińska
Olga Szyngwelska

III miejsce
Szymon Tylski
Czezary Miszewski
Kinga Sikorska
M. Ostrowska
20.03.2017
I Etap XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej (kategoria klas IV - VI)
Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Bolesława Śledzia w Kosobudach
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
II miejsce
Sara Janikowska
Edyta Piechowska
Maria Wałdoch
III miejsce
Karolina Landowska
M. Ostrowska
21.03.2017
XVII Przegląd Piosenki Na powitanie wiosny kategoria wiekowa Szkoła Podstawowa klasy IV-VI
Centrum Kultury i Biblioteki
I miejsce
Natalie Sikorska
A. Prieba
21.03.2017
XVII Przegląd Piosenki Na powitanie wiosny kategoria wiekowa Przedszkola
Centrum Kultury i Biblioteki
III miejsce
Zuzanna Czarnowska
Julia Miszewska
Martyna Miszewska
Anna Szyngwelska
Maciej Dziuba
B. Bohdan
08.04.2017
XI Konkurs ''Czëtanié Remusa''
Szkoła Podstawowa w Zalsiu
I miejsce
Olga Szyngwelska
II miejsce
Natalie Sikorska
M. Wielinska
28.04.2017
Etap powiatowy 46. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej ''Rodnô Mowa''
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
II miejsce
Karolina Lewińska
Wiktoria Studzińska

M. Wielinska
28.04.2017
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minipiłce nożnej dziewcząt
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
I miejsce
1. Ryduchowska Kamila
2. Szczepańska Agata
3. Leszczyńska Karolina
4. Zakrzewska Monika
5. Sikorska Natalie
6. Piechowska Edyta

A. Rolbiecka
D. Ostrowski
maj 2017
XI Gminny Konkurs Poetycki Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Bolesława Śledzia w Kosobudach
Kategoria I-III
I miejsce
Łukasz Landowski
II miejsce
Wiktoria Studzińska
III miejsce
1. Damian Pepliński
2. Tatiana Pryba

 
Kategoria IV-VI
I miejsce
Zofia Trzebiatowska
III miejsce
Agata Szczepańska
Wyróżnienie
1. Kinga Ciemińska
2. Maria Jeżewska
A. Rolbiecka
D. Szyszka
I. Piekarska
M. Ostrowska
M. Wielinska
maj 2017
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddzialem Integracyjnym im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach
II miejsce
1. Lewińska Karolina
2. Dolna Kinga
3. Drążkowska Roksana
4. Leliwa Piechowska Agata
5. Leszczyńska Karolina
6. Marchlewicz Agata
7. Ryduchowska Kamila
8. Sikorska Natalie
9. Szczepańska Agata
10. Zakrzewska Monika
A. Rolbiecka
D. Ostrowski
11.05.2017
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w 4 – boju lekkoatletycznym dziewcząt
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
II miejsce
1. Drążkowska Roksana
2. Leliwa Piechowska Agata
3. Leszczyńska Karolina
4. Marchlewicz Agata
5. Ryduchowska Kamila
6. Szczepańska Agata
A. Rolbiecka
D. Ostrowski
27-28.05.2017
Finał Wojewódzkiego 46. Konkursu recytatorskiego Literatury Kaszsubskiej ''Rodnô Mowa''
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
M. Wielinska
czerwiec 2017
IV Ogólnopolski Turniej Solistów i Duetów
Mistrz Tańca w kategorii Jazz Dance Duety
Iga Tylska
 
08.06.2017
XV Gminny konkurs ''Zaczarowany Świat Książki''
I miejsce
1. Maria Wałdoch
2. Joanna Wałdoch
3. Kinga Fifielska
4. Iga Tylska
M. Wielinska
21.06. 2017 r.
XIII Gminna Liga Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Brusy
Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach
II miejsce w klasyfikacji grupy B
1. Kin Szymon
2. Narloch Rafał
3. Szyngwelski Mateusz
4. Kryger Bartłomiej
5. Landowski Mateusz
6. Gierszewski Jarosław
7. Leliwa Piechowska Agata
8. Zakrzewska Monika
9. Szczepańska Agata
A. Rolbiecka
D. Ostrowski
21.06. 2017 r.
XIII Gminna Liga Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Brusy
Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach
Dyplom dla najlepszego zawodnika
Kin Szymon
A. Rolbiecka
D. Ostrowski
Rok szkolny 2015/16

Data
NAZWA KONKURSU
i organizator
ZAJĘTE LOKATY
Imiona i nazwiska uczniów
Przygotowanie
17.09.2015 r.
XIX Bieg Gryfa
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
I miejsce
Bartłomiej Kryger
II miejsce
Klaudia Kryger
Karolina Leszczyńska

III miejsce
Agata Marchlewicz
Adam Marchlewicz
Filip Orzech

A. Rolbiecka
R. Rudnik
D. Ostrowski
D. Szyszka
09.2015 r.
I Turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2015/2016
w Kosobudach
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
III miejsce
Sara Janikowska
F. Szczepański
30.09.2015 r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w Lubni
III miejsce
Krzysztof Narloch,
Stofrowski Bartosz,
Kryger Bartłomiej,
Landowski Mateusz,
Szyngwelski Mateusz,
Kin Szymon,
Narloch Wiktor,
Narloch Rafał,
Pobłocki Dominik,
Kryger Dominik
D. Ostrowski
A. Rolbiecka
30.09.2015 r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w Lubni
II miejsce
Wiktoria Drążkowska
Agnieszka Gromowska,
Agata Leliwa Piechowska,
Kamila Ryduchowska,
Karolina Leszczyńska,
Agata Szczepańska,
Monika Zakrzewska,
Agata Marchlewicz,
Patrycja Pestka
D. Ostrowski
A. Rolbiecka
20.10.2015 r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski Kaszëbsczi EKO-ART. 2015
Chojnickie Centrum Kultury
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
M. Wielinska
10.2015 r.
II Turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2015/2016
w Kosobudach
II miejsce
Agata Leliwa Piechowska
F. Szczepński
25.10.2015 r.
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Barwy Jesieni". Zabytki Chojnic i okolic w jesiennych barwach
Chojnickie Centrum Kultury
III miejsce
Kinga Ciemińska
M. Sznajdrowska
30.10.2015 r.
Gminny etap turnieju halowej piłki nożnej szkół wiejskich
Szkoła Podstawowa w Lubni
III miejsce
Krzysztof Narloch,
Mateusz Szyngwelski,
Jarosław Gierszewski,
Bartłomiej Kryger,
Radosław Kryger,
Szymon Kin,
Rafał Narloch
D. Ostrowski
A. Rolbiecka
12.11.2015r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt
Szkoła Podstawowa w Brusach
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska,
Sara Janikowska,
Agata Szczepańska
F. Szczepański
12.11.2015r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
Szkoła Podstawowa w Brusach
VI miejsce
Kacper Pepliński,
Mateusz Szyngwelski,
Antoni Weltrowski
F. Szczepański
11.2015r.
III Turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2015/2016 w Kosobudach
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
F. Szczepański
18.11.2015r.
Finały Powiatowych XLIV Igrzysk Tenisa Stołowego w Konarzynach
II miejsce
Agata Leliwa Piechowska
Agata Szczepańska
Sara Janikowska
F. Szczepański
23.11.2015r.
VII Konkurs dlô uczniów spodlecznëch szkołów "Poetyckie podróże po Kaszubach" kategoria recëtaceji w Męcikale
I miejsce
Hubert Ossowski
M. Wielinska
23.11.2015r.
VII Konkurs dlô uczniów spodlecznëch szkołów "Poetyckie podróże po Kaszubach" kategoria swojego utwórstwa w Męcikale
I miejsce
Agata Szczepańska
M. Wielinska
23.11.2015r.
VIIVII Konkurs dlô uczniów spodlecznëch szkołów "Poetyckie podróże po Kaszubach" kategoria recëtaceji
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
M. Wielinska
24.11.2015r.
Gminny Konkurs Kolorowy Świat Papieroplastyki pt. "Świat Zwierząt" w Lubni
Wyróżnienie
Kamila Ryduchowska
M. Wielinska
11.12.2015r.
IV Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny w Zalesiu
I miejsce
Kinga Cieminska
 
III miejsce
Natalia Sikorska
Karolina Lewińska
M. Wielinska
12.12.2015r.
III Konkurs "Mój Jan Karnowski z Czarnowa'' w kategorii rysunek uczniowie klas I-III w Brusach
I miejsce
Martyna Werochowska
M. Wielinska
12.12.2015r.
III Konkurs ''Mój Jan Karnowski z Czarnowa'' w kategorii utwór muzyczny w Brusach
I miejsce
Karolina Lewińska
Kinga Cieminska
Kinga Dolna
M. Wielinska
18.12.2015r.
XVI Konkurs Plastyczny ''Projekt pocztówki wigilijnej'' Ozdoba choinkowa kategoria szkoły podstawowej IV-VI w Brusach
III miejsce
Karolina Lewińska
M. Sznajdrowska
19.01.2016r.
V Gminny konkurs Muzyczny ''Hej Kolęda...-jak to leciało?'' w Brusach
II miejsce
Natalia Sikorska
Kinga Ciemińska
Karolina Lewińska
M. Sznajdrowska
25.01.2016r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców w Brusach
IV miejsce
Krzysztof Narloch
Bartosz Stofrowski
Mateusz Szyngwelski
Bartłomiej Kryger
Jarosław Gierszewski
Mateusz Landowski
Dawid Pobłocki
Antoni Weltrowski
D. Ostrowski
26.01.2016r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt w Brusach
III miejsce
Wiktoria Drążkowska
Agata Leliwa Piechowska
Kamila Ryduchowska
Sara Janikowska
Natalia Sikorska
Roksana Drążkowska
Karolina Leszczyńska
Magdalena Weltrowska
D. Ostrowski
01.2016r.
X Turniej Gminny Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Brus kat. Szkoła Podstawowa, dziewczęta-indywidualnie w Kosobudach
I miejsce
Agata Leliwa Piechowska
F. Szczepański
21.03.2016r.
XVI Przegląd Piosenki ''Na powitanie wiosny'' kat. Klasy I-III w Brusach
I miejsce - Stokrotki
Jadwiga Wałdoch
Julia Weltrowska
Szymon Tylski
Tatiana Pryba
Kinga Sikorska
Wiktoria Styp Rekowska
A. Rolbiecka
21.03.2016r.
XVI Przegląd Piosenki ''Na powitanie wiosny'' kat. Klasy I-III w Brusach
III miejsce - Skowronki
Martyna Werochowska
Olga Szyngwelska
Nikola Szczepańska
Martyna Dolna
D. Szyszka
21.03.2016r.
XVI Przegląd Piosenki ''Na powitanie wiosny'' kat. Klasy IV-VI w Brusach
III miejsce - Wiosenki
Magdalena Weltrowska
Agata Marchlewicz
Kinga Dolna
Kinga Cieminska
Natalie Sikorska
M. Sznajdrowska
21.03.2016r.
XVI Przegląd Piosenki ''Na powitanie wiosny'' kat. Klasy IV-VI w Brusach
Wyróżnienie
Natalie Sikorska
M. Sznajdrowska
31.03.2016r.
Wojewódzki Konkurs matematyczno-plastyczny ''Świat czworokątów'' w Chojnicach
II miejsce
Agata Leliwa Piechowska
Małgorzata Mientka
M. Sznajdrowska
16.04.2016r.
Jubileuszowy X Konkurs Czytelniczy w Języku kaszubskim ''Czëtanie Remusa'' Kat. Klas IV-VI w Brusach
I miejsce
Natalie Sikorska
M. Wielinska
09.05.2016r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w 4-Boju LA Chłopców w Brusach
IV miejsce
Krzysztof Narloch
Bartłomiej Stofrowski
Bartłomiej Kryger
Mateusz Szyngwelski
Mateusz Landowski
Dawid Pobłocki
D. Ostrowski
A. Rolbiecka
10.05.2016r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w 4-Boju LA Dziewcząt w Brusach
IV miejsce
Agata Leliwa Piechowska
Agnieszka Gromowska
Karolina Lewińska
Monika Zakrzewska
Karolina Leszczyńska
Wiktoria Drążkowska
D. Ostrowski
A. Rolbiecka
12.05.2016r.
45. Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej ''Rodnô Mowa''
kat. klas I-III w Brusach
I miejsce
Hubert Ossowski
II miejsce
Julia Lemańczyk
M. Wielinska
12.05.2016r.
45. Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej ''Rodnô Mowa''
kat. klas IV-VI w Brusach
II miejsce
Agata Leliwa Piechowska
Wyróżnienie
Zofia Trzebiatowska
M. Wielinska
05.06.2016r.
45.Gminny Konkurs Plastyczny ''Nasz kolorowy trzeźwy świat'' - ''Bezpieczne wakacje'' kat. klas IV-VI w Brusach
I miejsce
Monika Zakrzewska
M. Sznajdrowska
05.06.2016r.
Konkurs ''Jestem Eko'' w Brusach
II miejsce
Julia Lemańczyk
III miejsce
Filip Orzech
Pani Bożena Lemańczyk
Pani Monika Orzech
09.06.2016r.
Konkurs plastyczny ''Moja przygoda w muzeum”'' w Chojnicach
Zakwalifikowani do finału:
Andrzej Kryger
Agata Szczepańska
Kinga Cieminska
Bernadeta Mientka
Mateusz Pałubicki
Maksymilian Ossowski
M. Sznajdrowska
08.06.2016r.
XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem ''W trosce o nasze bezpieczeństwo'' – etap powiatowy kat. klas I-III w Chojnicach
V miejsce
Jadwiga Wałdoch
R. Rudnik
11.06.2016r.
Finał 45. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej ''Rodnô Mowa'' kat. klas I-III w Chmielnie
III miejsce
Hubert Ossowski
M. Wielinska
12.06.2016r.
Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych kat. 12-15 lat w Leśnie
III miejsce
Karolina Lewińska
Agata Leliwa Piechowska
Agata Szczepańska
Roksana Drążkowska
Natalia Sikorska
Sara Janikowska
Agnieszka Gromowska
 
16.06.2016r.
XII Gminna Liga Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Brusy w Czyczkowach
II miejsce
Krzysztof Narloch
Bartłomiej Stofrowski
Andrzej Kryger
Radosław Kryger
Mateusz Szyngwelski
Bartłomiej Kryger
Jarosław Gierszewski
Bartosz Gierszewski
Mateusz Landowski
Szymon Kin
Rafał Narloch

Tytuł Najlepszego Zawodnika
Krzysztof Narloch
D. Ostrowski
A. Rolbiecka
06.2016r.
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS W kat. IFT 9-12 lat Duety w Chojnicach
III miejsce
Iga Tylska
 
06.2016r.
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR2016
Wyróżnienie
Antoni Weltrowski
W. Janta
06.2016r.
X Gminny Konkurs Poetycki ''Polska moja Ojczyzna'' w Kosobudach
Kategoria klas II-III
I miejsce
Maria Jeżewska
Joanna Wałdoch

II miejsce
Wiktoria Studzińska
Klaudia Kobus

III miejsce
Filip Pilacki
Nikola Szczepańska

 
Kategoria klas IV-VI
II miejsce
Agata Marchlewicz
Monika Zakrzewska

III miejsce
Magdalena Weltrowska
Damian Wałdoch

R. Rudnik
D. Szyszka
M. Wielinska
M. Ostrowska

 
 
Rok szkolny 2014/15

Data
NAZWA KONKURSU
i organizator
ZAJĘTE LOKATY
Imiona i nazwiska uczniów
Przygotowanie
18.09.2014 r.
XVIII Bieg Gryfa
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
I miejsce w kat. chłopców rocznik 2004
Bartłomiej Kryger - kl. IV
II miejsce w kat. dziewcząt rocznik 2004
Agnieszka Gromowska - kl. IV
III miejsce w kat. dziewcząt rocznik 2005
Agata Marchlewicz - kl. III III miejsce w kat. dziewcząt rocznik 2006
Klaudia Kryger - kl. II
III miejsce w kat. dziewcząt rocznik 2007
Joanna Wałdoch - kl. I
D. Szyszka
A. Rolbiecka
D. Ostrowski
24.09.2014 r.
Jesienny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Brusy
II miejsce grupa B A. Rolbiecka
D. Ostrowski
wrzesień 2014r.
I Turniej Gminnej Ligi tenisa Stołowego Brusy 2014/2015
II miejsce
Oliwia Kin - kl.VI
F. Szczepański
30.09.2014r.
Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopców
 
Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
 
Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej ''Gryf Pomorski'' w Lubni
III miejsce
Bartłomiej Kryger
Radosław Kryger
Mateusz Landowski
Krzysztof Narloch
Wiktor Narloch
Dawid Pobłocki
Mariusz Różek
Bartłomiej Stofrowski
Mateusz Szngwelski
Mateusz Warnke
 
IV miejsce
Wiktoria Drążkowska
Agnieszka Gromowska
Oliwia Kin
Agata Leliwa Piechowska
Karolina Leszczyńska
Agata Marchlewicz
Małgorzata Miszewska
Patrycja Pestka
Kamila Ryduchowska
Monika Zakrzewska
A. Rolbiecka
D. Ostrowski
21.10. 2014r.
Konkurs Recytatorski - KASZEBSCZI EKO-ART w Chojnicach
I miejsce w kat. kl. IV–VI
Oliwia Kin - kl.VI
II miejsce w kat. kl. IV–VI
Natalia Sikorska - kl.IV
M. Wielinska
27.10. 2014r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART w Chojnicach
III miejsce
Oliwia Kin - kl.VI
M. Wielinska
październik 2014r.
II Turniej Gminnej Ligi tenisa Stołowego Brusy 2014/2015
w Kosobudach
II miejsce
Oliwia Kin - kl.VI
F. Szczepański
07.11. 2014r.
XV spotkanie z pieśnią i piosenką patriotyczną
CKiB Brusy
II miejsce kat. SP kl. IV-VI
Zespół ''Dźwięczne nutki''
M. Sznajdrowska
14.11. 2014r.
VI Kaszubski Konkurs Poetycki ''Poetyckie podróże po Kaszubach''
Szkoła Podstawowa w Męcikale
I miejsce
Agata Szczepańska - kl. IV
Karolina Lewińska - kl. IV
Kinga Ciemińska- kl. III

 
III miejsce
Oliwia Kin - kl. VI
M. Wielinska
listopad 2014r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
IV miejsce w kat. chłopców
Mateusz Szyngwelski
Kacper Pepliński

 
I miejsce w kat. dziewcząt
Oliwia Kin
Natalia Dolna

F. Szczepański
18.11. 2014r.
Finał Powiatowych XLII Igrzysk Tenisa Stołowego
Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach
I miejsce
1.Oliwia Kin
2.Natalia Dolna

F. Szczepański
28.11. 2014r.
Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt w Sobowidzu
III miejsce
Oliwia Kin
Natalia Dolna

F. Szczepański
25.11. 2014r.
VII GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY w Kosobudach
I miejsce
Oliwia Kin - kl. VI
Dominika Sikorska - kl. VI
Mariusz Różek kl.VI

I. Piekarska
5.12. 2014r.
Gminny III Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny w Zalesiu
I miejsce
Małgorzata Wałdoch - kl.IV
Małgorzata Mientka - kl.IV

 
II miejsce
Justyna Cysewska - kl.IV
 
III miejsce
Dominika Sikorska - kl.VI
M. Ostrowska
M. Wielinska
12. 2014r.
IV Turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego w Kosobudach
I miejsce
1. Oliwia Kin - kl.VI
F. Szczepański
12. 2014r.
Gminna Liga Tenisa Stołowego
II miejsce
1. Oliwia Kin - kl.VI
F. Szczepański
10.12. 2014r.
XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III Szkół Podstawowych
Zwycięstwo w plastycznym etapie
1. Klaudia Kryger - kl. II
2. Szymon Kin- kl. III
R. Rudnik
A. Rolbiecka
10.12. 2014r.
XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III Szkół Podstawowych
XI miejsce
1. Julia Lemańczyk - kl. II
2. Maksymilian Ossowski - kl. II
VIII miejsce
1. Kinga Dolna - kl. III
2. Kinga Cieminska - kl. III

A. Rolbiecka
13.12. 2014r.
II konkurs "Mój Jan Karnowski z Czarnowa"
I miejsce
Oliwia Kin - kl. VI
III miejsce
Iga Cysewska - kl. VI
M. Wielinska
21.12. 2014r.
XV Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" o zasięgu powiatowym
I miejsce
Oliwia Kin - kl. VI
M. Sznajdrowska
01.04.-30.11. 2014 r
Ogólnopolski konkurs: "Zachowaj trzeźwy umysł"
Laureat
Iga Cysewska - kl. VI
M. Wielinska
09.01.2015r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców
IV miejsce:
1. Mateusz Warnke, kl. VI
2. Wojciech Jeżewski, kl. VI
3. Mariusz Różek, kl. VI
4. Bartłomiej Stofrowski, kl. V
5. Krzysztof Narloch, kl. V
6. Radosław Kryger, kl. V
7. Dawid Pobłocki, kl. IV
8. Bartłomiej Kryger, kl. IV
A. Rolbiecka
14.01.2015r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt
IV miejsce:
1. Natalia Dolna, kl. VI
2. Małgorzata Miszewska, kl. VI
3. Agata Leliwa Piechowska, kl. IV
4. Monika Zakrzewska, kl. IV
5. Oliwia Kin, kl. VI
6. Iga Cysewska, kl. VI
7. Julia Zakrzewska, kl. VI
8. Justyna Cysewska, kl. IV
A. Rolbiecka
20.03.2015r.
XV Przegląd Piosenki "Na powitanie wiosny" o zasięgu powiatowym
kat. Przedszkole
III miejsce:
Zespół Dzieciaczki
1. Jadwiga Wałdoch, kl. 0
2. Szymon Tylski, kl. 0
B. Bohdan
20.03.2015r.
XV Przegląd Piosenki "Na powitanie wiosny" o zasięgu powiatowym
kat. Szkoła Podstawowa
Klasy I - III
Wyróżnienie:
Zespół Turystki
1. Kinga Fifielska, kl. II
2. Julia Lemańczyk, kl. II
3. Joanna Wałdoch, kl. II
4. Karolina Landowska, kl. II
5. Iga Tylska, kl. II
6. Maria Wałdoch, kl. II
R.Rudnik
20.03.2015r.
XV Przegląd Piosenki "Na powitanie wiosny" o zasięgu powiatowym
kat. Szkoła Podstawowa
Klasy I - III
III miejsce:
Zespół Wiosna
1. Kinga Dolna, kl. III
2. Kinga Ciemińska, kl. III
3. Magdalena Weltrowska, kl. III
4. Agata Marchlewicz, kl . III
A. Rolbiecka
20.03.2015r.
XV Przegląd Piosenki "Na powitanie wiosny" o zasięgu powiatowym
kat. Szkoła Podstawowa
Klasy IV - VI
III miejsce:
Natalie Sikorska, kl. IV
M. Sznajdrowska
20.03.2015r.
XV Przegląd Piosenki "Na powitanie wiosny" o zasięgu powiatowym
kat. Szkoła Podstawowa
Klasy I - III
Wyróżnienie:
Zespół Zajączki
1. Nikola Szczepańska kl. I
2. Olga Szyngwelska kl. I
D. Szyszka
04.2015r.
III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Ziemi Zaborskiej w Kosobudach
I miejsce
Oliwia Kin, kl. VI
F. Szczepański
25.04.2015r.
IX edycja konkursu "Czetanie Remusa"
II miejsce:
1. Kinga Ciemińska, kl. III
2. Natalie Sikorska, kl. IV
M. Wielinska
08.05.2015r.
Gminny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii 2015
I miejsce:
Mariusz Różek, kl. VI
III miejsce:
Dominika Sikorska, kl. VI
A. Roda
08.05.2015r.
II etap powiatowego 44. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "Rodno Mowa"
II miejsce:
Kinga Ciemińska, kl. III
Oliwia Kin, kl. VI
M. Wielinska

 


Rok szkolny 2013/14

Data
NAZWA KONKURSU
i organizator
ZAJĘTE LOKATY
Imiona i nazwiska uczniów
Przygotowanie
27.09.2013r.
XVII Bieg Gryfa
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Brusach
I miejsce w kat. dziewcząt rocznik 2005
Agata Marchlewicz - kl. II
I miejsce w kat. chłopców rocznik 2004
Bartłomiej Kryger - kl. III
II miejsce w kat. chłopców rocznik 2006
Dominik Pobłocki - kl. I
II miejsce w kat. dziewcząt rocznik 2004
Agnieszka Gromowska - kl. III
II miejsce w kat. chłopców rocznik 2004
Dawid Pobłocki - kl. III
III miejsce w kat. chłopców rocznik 2006
Dominik Kryger - kl. I
III miejsce w kat. chłopców rocznik 2003
Krzysztof Narloch - kl. IV
III miejsce w kat. chłopców rocznik 2001
Radosław Wałdoch - kl. VI
D. Szyszka
R. Rudnik
A. Rolbiecka
D. Ostrowski
20.10.2013r.
Powiatowy Konkurs plastyczny BARWY JESIENI - JESIEŃ MALOWANA
Chojnicki Dom Kultury
I miejsce
Natalia Weltrowska - kl. VI
M. Sznajdrowska
23.10.2013r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski ''Kaszëbsczi EKO ART 2013''
Chojnicki Dom Kultury
I miejsce w kat. kl. IV - VI
Anna Jażdżewska - kl. VI
II miejsce w kat. kl. IV - VI
Oliwia Kin - - kl. V
I miejsce w kat. kl. II - III
Agata Leliwa Piechowska - kl. III
M. Wielinska
06.11.2013r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
II miejsce drużyna w składzie:
Natalia Dolna - kl. V
Dominika Sikorska - kl. V
Franciszek Szczepański
16.11.2013r.
I Turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2013/14
Burmistrz Brus, Stowarzyszenie Kosobudy
I miejsce - szkoły podstawowe - dziewczęta - indywidualnie
Natalia Dolna - kl. V
Franciszek Szczepański
22.11.2013r.
V Kaszëbsczi Konkursu Poéticczi dlô Uczniów Spodlecznëch Szkołów "Poetyckie podróże po Kaszubach"
Szkoła Podstawowa w Męcikale
I miejsce w kategorii wiersz własny
Natalia Weltrowska - kl. VI
II miejsce w kategorii deklamacji
Agata Leliwa Piechowska - kl. III
M. Wielinska
26.11.2013r.
Gminny Konkurs Przyrodniczy "Bliżej Lasu"
Szkołą Podstawowa w Kosobudach
III miejsce - drużyna w składzie:
Anna Jazdżewska - kl. VI
Natalia Weltrowska - kl. VI
Jan Wałdoch - kl. VI
I. Piekarska
22.11.2013r.
Wojewódzki konkurs plastyczny "Jesień na Kaszubach"
Centrum Kultury I Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
III miejsce w kategorii malarstwo
Natalia Dolna - kl. V
M. Sznajdrowska
05.12.2013r.
II Międzyszkolny Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny
Szkoła Podstawowa w Zalesiu
I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii
Iga Cysewska - kl. V
M. Wielinska
11.12.2013r.
XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III szkół podstawowych, hasło Grzyby Parku Narodowego "Bory Tucholskie"
Park Narodowy "Bory Tucholskie"
II miejsce dla drużyny w składzie:
Roksana Drążkowska - kl. III
Agata Leliwa Piechowska - kl. III
Natalie Sikorska - kl. III
 
Zwycięstwo w plastycznym etapie konkursu:
Małgorzata Mientka - kl. III
Mateusz Szyngwelski - kl. III
D. Szyszka
18.12.2013r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
III miejsce dla drużyny w składzie:
Radosław Wałdoch - kl. VI
Jakub Zygmański - kl. VI
Jan Wałdoch - kl. VI
Wojciech Jeżewski - kl. V
Patryk Pestka - kl. VI
Maciej Pobłocki - kl. VI
Sylwester Niesiołowski - kl. VI
Mateusz Warnke - kl. V
D. Ostrowski
A.Rolbiecka
15.01.2014r.
III gminny Konkurs Muzyczny "Hej kolęda... - jak to leciało?"
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
III miejsce w kat. kl. I-III
Kinga Ciemińska - kl. II
Natalie Sikorska - kl. III
Maria Wałdoch - kl. I
R.Rudnik
A.Rolbiecka
D.Szyszka
16.01.2014r.
Kampania profilaktyczna "Zachowaj Trzeźwy umysł" w roku 2013.
Gmina Brusy
Laureat ogólnopolskiego konkursu
Radosław Wałdoch - kl. VI
M. Wielinska
17.01.2014r.
XIV Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" o zasięgu powiatowym
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
III miejsce - kategoria dziewczęta
Oliwia Kin - kl. V
Wyróżnienie
Justyna Cysewska - kl. III
M. Sznajdrowska
Styczeń 2014r.
III Turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego - Brusy 2013/14
Burmistrz Brus, Szkoła Podstawowa w Kosobudach, Stowarzyszenie Kosobudy
III miejsce - kategoria dziewczęta
Oliwia Kin - kl. V
Franciszek Szczepański
Luty 2014r.
IV Turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego - Brusy 2013/14
Burmistrz Brus, Szkoła Podstawowa w Kosobudach, Stowarzyszenie Kosobudy
II miejsce - kategoria dziewczęta
Natalia Dolna - kl. V
III miejsce
Oliwia Kin - kl. V
Franciszek Szczepański
 
Gminna Liga Tenisa Stołowego - Brusy 2013/14
Burmistrz Brus, Szkoła Podstawowa w Kosobudach, Stowarzyszenie Kosobudy
I miejsce - kategoria dziewczęta
Natalia Dolna - kl. V
III miejsce
Oliwia Kin - kl. V
Franciszek Szczepański
23.02.2014r.
VIII Turniej Gminny Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Brus
Burmistrz Brus, Szkoła Podstawowa w Kosobudach, Stowarzyszenie Kosobudy
I miejsce - kategoria dziewczęta
Natalia Dolna - kl. V
III miejsce
Oliwia Kin - kl. V
III miejsce
Dominika Sikorska - kl. V
Franciszek Szczepański
21.03.2014r.
XIV Przegląd Piosenki "Na powitanie wiosny"
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
II miejsce - kat. przedszkola
Jadwiga Wałdoch
Szymon Tylski
II miejsce - w kat. kl. I - III
Anna Gromowska - kl. I
Maria Jeżewska - kl. I
Klaudia Kryger - kl. I
Julia Lemańczyk - kl. I
Maksymilian Ossowki - kl. I
Iga Tylska - kl. I
Maria Wałdoch - kl. I
II miejsce - w kat. kl. IV - VI
Wiktoria Drążkowska - kl. IV
Emilia Pilacka - kl. IV
III miejsce - w kat. kl. I - III
Kinga Cieminska - kl. II
Szymon Kin - kl. II
Agata Marchlewicz - kl. II
Magdalena Weltrowska - kl. II
E.Zakrzewska
R Rudnik
M.Sznajdrowska
A.Rolbiecka

05.04.2014r.
XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego " Bawmy się razem - pomóżmy Leonardowi"
UKS "Ósemka" Chojnice i świetlica przy Gimnazjum nr 1
III miejsce w kategorii dziewcząt SP
klas I - III
Agata Leliwa Piechowska - kl. III
 
10.04.2014r.
Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Plastyczny "Układanki tangramowe" pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty
Gimnazjum nr 2 Chojnice
III miejsce - Świat czworokątów
Dominika Sikorska - kl. V
III miejsce - Układanki tangramowe
Radosław Kryger - kl. IV
M.Sznajdrowska
11.04.2014r.
XIII Powiatowy Konkurs Humanistyczno - Przyrodniczy pt. "Ortografia w przyrodzie"; hasło: Pieszo lub rowerem po Parku Narodowym "Bory Tucholskie"
Wyróżnienie w kat. kl. VI
Natalia Weltrowska - kl. VI
M.Ostrowska
15.04.2014r
Gminny Konkurs na Palmę Wielkanocną zorganizowanego w ramach programu "Biblioteka miejscem spotkań wielu kultur"
Centrum Kultury I Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
II miejsce - kat. klasy I - III
Monika Zakrzewska - kl. III
II miejsce - kat. klasy IV - VI
Julia Zakrzewska - kl.IV
 
10.05.2014r.
VIII edycja konkursu "Czëtaniô Remusa"
Gimnazjum w Brusach
II miejsce w kat. klas I - III
Karolina Lewińska - kl. III
wyróżnienie w kat. klas I - III
Agata Leliwa Piechowska - kl. III
wyróżnienie w kat. klas IV - VI
Oliwia Kin - kl. V
M.Wielinska
13.05.2014r.
Gminne Igrzyska w 4-boju lekkoatletycznym chłopców
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
II miejsce dla drużyny w składzie:
Jakub Zygmański
Patryk Pestka
Sylwester Niesiołowski
Mikołaj Janta
Mateusz Warnke
Radosław Wałdoch
A.Rolbiecka
D.Ostrowski
15.05.2014r.
VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej odbywający się pod hasłem: Świat owadów Parku Narodowego "Bory Tucholskie"
Zwycięstwo w plastycznym etapie:
Karolina Landowska - kl. I
Wyróżnienie w plastycznym etapie:
Martyna Werochowska - "0"
R.Rudnik
B.Bohdan
15.05.2014r.
43. Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodnô Mowa"
Centrum Kultury I Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach,
Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie o/Brusy
I miejsce w kat. uczniowie klas I - III :
Agata Leliwa Piechowska kl. III
III miejsce w kat. uczniowie klas IV - VI
Oliwia Kin - kl. V
M.Wielinska
09.05.2014r.
Powiatowy Konkurs Plastczny "Moje wymarzone wakacje w Europie"
Zespół Szkół nr 7 w Chojnicach
I miejsce
Oliwia Kin - kl. V
M.Sznajdrowska
15.05.2014r.
VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej odbywający się pod hasłem: Świat owadów Parku Narodowego "Bory Tucholskie"
VIII miejsce drużyna w składzie:
Klaudia Kryger - kl. I
Maksymilian Ossowski - kl. I
R. Rudnik
08.06.2014r.
Finał Wojewódzki 43 Konkursu Recytattorskiego Literatury Kaszubskiej "RODNO MOWA"
Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie oddział Chmielno
Kategoria klas I-III Szkół Podstawowych - miejsce III
Agata Leliwa Piechowska - kl. III
M. Wielinska
08.06.2014r.
"Nasz Kolorowy trzeźwy świat" - bez narkotyków i dopalaczy
Burmistrz Brus i Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach,
Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych
Konkurs plastyczny - miejsce III
Oliwia Kin - kl. V
M. Wielinska
10.06.2014r.
IX Gminny Bieg Na Orientację o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie
II miejsce - kategoria dziewczęta - drużyna
Natalia Weltrowska - kl. VI
Julia Zakrzewska - kl. V
Wiktoria Drążkowska - kl. IV
 
II miejsce - kategoria chłopcy - drużyna
Radosław Wałdoch - kl. VI
Mateusz Warnke - kl. V
Krzysztof Narloch - kl. IV
A.Rolbiecka
D.Ostrowski
13.06.2014r.
Moja przygoda w muzeum
Muzeum Historyczno-Etnograficzne im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach
Kwalifikacje do finału Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży
Oliwia Kin - kl. V
Agnieszka Gromowska - kl. III
Monika Zakrzewska - kl. III
M. Sznajdrowska
25.04.2014r.
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY
Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych i Association Kangourou Sans Frontieres
Wyróżnienie
Mariusz Różek - kl. V
W. Janta

 


Rok szkolny 2012/13

Data
NAZWA KONKURSU
i organizator
ZAJĘTE LOKATY
Imiona i nazwiska uczniów
Przygotowanie
27.09.2012r
XVI bieg Gryfa
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
I miejsce w kat. chłopców rocznik 2004
Bartłomiej Kryger - kl. II
II miejsce w kat. chłopców rocznik 2004
Dawid Pobłocki - kl. II
II miejsce w kat. dziewcząt rocznik 2004
Agnieszka Gromowska - kl. II II miejsce w kat. chłopców rocznik 2001
Radosław Wałdoch - kl. V
D. Szyszka
A. Rolbiecka
D. Ostrowski
04.10.2012r
Gminne Biegi Przełajowe Chłopców 10x1000m
Szkoła Podstawowa w Lubni
III miejsce dla drużyny chłopców (10x1000 m) w składzie:
Copa Przemysław - kl. VI
Gromowski Przemysław - kl. VI
Szczęsny Karol - kl. VI
Weltrowski Dawid - kl. VI
Wałdoch Radosław - kl. V
Zygmański Jakub - kl. V
Pestka Patryk - kl. V
Niesiołowski Sylwester - kl. V
Warnke Mateusz - kl. IV
Jeżewski Wojciech - kl. IV
A.Rolbiecka
D. Ostrowski
28.10.2012r.
Konkurs Recytatorski - KASZEBSCZI EKO - ART. 2012
Chojnicki Dom Kultury
II miejsce w kat. kl. I - III
Artur Kosecki -kl. III
III miejsce w kat. kl. I - III
Emilia Pilacka - kl. III
III miejsce w kat. kl. IV - VI
Anna Jażdżewska - kl. V
Oliwia Kin - kl. IV
M. Wielinska
14.11.2012r.
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
III miejsce dla drużyny chłopców w składzie:
Gromowski Przemysław - kl. VI
Wałdoch Radosław - kl. V
II miejsce dla drużyny dziewcząt w składzie:
Szopińska Weronika - kl. VI
Kin Oliwia - kl. IV
Dolna Natalia - kl. IV
Franciszek Szczepański
24.112012r.
I Turniej Gminne Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2012/13
Stowarzyszenie Kosobudy, SP w Kosobudach,SP w Lubni
II miejsce w kategorii szkoły podstawowe dziewczęta - indywidualnie
Natalia Dolna - kl. IV
Franciszek Szczepański
28.11.2012r. XVII Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach"
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
I miejsce w kategorii malarstwo 7 - 9 lat
Artur Kosecki - kl. III
Regina Rudnik
14.09.2012r.
XXXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum 2012"
Muzeum Okręgowe w Toruniu
Za udział w wystawie pokonkursowej
Natalia Dolna - kl. IV
Małgorzata Sznajdrowska
26.11.2012r.
Gminny Konkurs Przyrodniczy "Bliżej Lasu"
Szkoła Podstawowa w Kosobudach
I miejsce dla drużyny w składzie:
Aleksandra Miloch - kl. VI
Patrycja Jeżewska - kl. VI
Weronika Szopińska - kl. VI
Irena Piekarska
20.01.2013r.
XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej"
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
Wyróżnienie w kat. kl. I - III
Krzysztof Narloch - kl. III
Regina Rudnik
25.01.2013r.
II Gminny Konkurs Muzyczny "Hej kolęda... - jak to leciało?"
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
III miejsce w kat. kl. IV - VI dla drużyny w składzie:
Anna Jażdżewska kl. V
Oliwia Kin kl. IV
Iga Cysewska kl. IV
Małgorzata Sznajdrowska
02.2013r.
Gminna Liga Tenisa Stołowego Brusy 2012/13 - Burmistrz Brus, Stowarzyszenie Kosobudy, SP w Lubni, SP w Kosobudach
I miejsce w kat. dziewczęta dla drużyny w składzie:
Natalia Dolna- kl. IV
Oliwia Kin- kl. IV
Weronika Szopińska - kl. VI
III miejsce w kat. chłopcy dla drużyny w składzie:
Przemysław Gromowski - kl. VI
Radosław Wałdoch - kl. V
Patryk Pestka - kl. V
II miejsce w kat. Szkoły Podstawowe dziewczęta - indywidualnie
Weronika Szopińska - kl. VI
Franciszek Szczepański
01.03.2013r.
Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda "Ewangelia św. Marka" - Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnicach - etap rejonowy
Wyróżnienie w etapie rejonowym
Wiktoria Drążkowska - kl. III
Dominik Kryger - "0"
Regina Rudnik
11.03.2013r.
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny - Gimnazjum w Brusach
I miejsce drużyna w składzie:
Radosław Wałdoch - kl. V
Jan Wałdoch - kl. V
Jakub Zygmański - kl. V
 
II miejsce indywidualnie
Jakub Zygmański - kl. V
Wojciech Janta
22.03.2013r.
XIII Przegląd Piosenki "Na powitanie wiosny" - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
I miejsce w kategorii klas I - III zespół w składzie :
Edyta Piechowska - kl. II
Natalie Sikorska - kl. II
Antoni Weltrowski - kl. II
 
II miejsce w kategorii klas I - III zespół w składzie :
Wiktoria Drążkowska - kl. III
Emilia Pilacka - kl. III
Danuta Szyszka, Regina Rudnik
25.03.2013r.
Konkurs techniczno-plastyczny "Palemka Wielkanocna" dla szkół podstawowych w Gminie Brusy - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
I miejsce w kategorii klasy "0"
Dominik Kryger - "0"
 
II miejsce w kategorii klasy IV - VI
Natalia Kryger - kl. VI
Barbara Bohdan, Małgorzata Sznajdrowska
26.03.2013r.
Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Plastyczny "Prostopadłe i równoległe" , "Układanki tangramowe" pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty - Gimnazjum Nr 2 w Chojnicach
I miejsce
Aleksandra Miloch - kl. VI
II miejsce
Iga Cysewska - kl. IV
III miejsce
Oliwia Kin - kl. IV
Małgorzata Miszewska - kl. IV
Julia Zakrzewska - kl. IV
Małgorzata Sznajdrowska
15.04.2013r.
Wielkanocny Turniej Mini Piłki Siatkowej "czwórek" dziewcząt - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
III miejsce drużyna w składzie:
Weronika Szopińska - kl. VI
Aleksandra Miloch - kl. VI
Patrycja Jeżewska - kl. VI
Natalia Kryger - kl. VI
Izabela Gromowska - kl. VI
Anna Rolbiecka, Dionizy Ostrowski
19.04.2013r.
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pod patronatem Kuratora Oświaty w Gdańsku - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Chojnicach
IV miejsce drużyna w składzie:
Jan Wałdoch - kl. V
Radosław Wałdoch - kl. V
Jakub Zygmański - kl. V
Wojciech Janta
20.04.2013r.
VII edycja Konkursu "Czëtanié Remusa" - Gimnazjum w Lubni i Szkoła Podstawowa w Lubni
II miejsce
Artur Kosecki - kl. III
Mirosława Wielinska
27.04.2013r.
XIII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego "Bawmy się Razem - Pomóżmy Tymkowi" uczniowie kontra dziennikarze, politycy i sympatycy tenisa - Uczniowski Klub Sportowy "Ósemka" Chojnice
VI miejsce w kategorii dziewcząt szkół podstawowych klas IV - VI
Natalia Dolna - kl. IV
Franciszek Szczepański
14.05.2013r.
VII Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej odbywającego się pod hasłem "Rośliny chronione PNBT" - Park Narodowy "Bory Tucholskie" Charzykowy
Zwycięstwo w plastycznym etapie
Klaudia Kryger - "0"
 
IV miejsce w II etapie konkursu drużyna w składzie:
Julia Lemanczyk - "0"
Klaudia Kryger - "0"
Tomasz Lewiński - "0"
Barbara Bohdan
16.05.2013r.
42. Konkurs Recytatorski literatury Kaszubskiej "Rodnô Mowa" - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
I miejsce w kategorii uczniowie klas IV - VI SP
Aleksandra Miloch - kl. VI
Mirosława Wielinska
28.05.2013r.
Mistrzostwa Miasta i Gminy Brusy Szkół Podstawowych w Teście Coopera - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
II miejsce w kategorii kl. VI dziewczęta
Weronika Szopińska - kl. VI
 
II miejsce w kategorii kl. V chłopcy
Radosław Wałdoch - kl. V
Anna Rolbiecka, Dionizy Ostrowski


©SP Kosobudy ©Wojciech Janta © 2012 ©