Haft kaszubski Haft kaszubski

 
Haft kaszubski Haft kaszubski

Aktualności


 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ I ARCHITEKTONICZNEJ

 
 

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
DZIAŁAJĄCEGO PRZY SZKOLE POSTSTAWOWEJ
IM. KSIEDZA KANONIKA BOLESŁAWA ŚLEDZIA W KOSOBUDACH
 

Do pobrania:
 
Terminy postepowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022
 
WNIOSEK O PRZYJĘCIE KANDYDATA DO PRZEDSZKOLA/ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO/PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO
 
OŚWIADCZENIE O PROWADZENIU GOSPODARSTWA ROLNEGO
 
Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata do tego samego przedszkola, punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego lub szkoły (jeśli funkcjonują przy szkole)
 
Oświadczenie- RODZINA WIELODZIETNA
 
Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka
 
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w postępowaniu rekrutacyjnym
 


Wizyta uczniów klasy pierwszej w bibliotece szkolnej

                   W dniu 26 stycznia 2021 roku uczniowie klasy pierwszej udali się do biblioteki szkolnej , aby po raz pierwszy wypożyczyć książki. Było to niezwykłe wydarzenie dla uczniów, na które czekali od dawna. Na zajęciach plastycznych wykonali bardzo kreatywnie zakładki do książek, a następnie wybrali się do biblioteki.

Więcej»»»Pamiętamy o naszych zmarłych i poległych ...

                   Listopad to miesiąc pamięci o tych, którzy odeszli. Odwiedzamy groby naszych zmarłych i miejsca pamięci. Nasi młodsi uczniowie pamiętali o pomniku pomordowanych w czasie II wojny światowej, znajdujący się w przy drodze do Czerska. Delegacja uczniów z klasy III udała sie pod niego, złożyła kwiaty, zapaliliła znicze a także pomodliła się za zmarłych.

Więcej»»»III MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W RAMACH GLPN

                   W dniu 20 października br. na boisku sportowym w Czyczkowach odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych w ramach Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Dzieci rywalizowały w kategorii IV-VI klasy.
Skład drużyny: Orzech Filip, Stoltmann Jakub, Gańcza Robert, Tylski Szymon, Czarnowski Gracjan, Kobierowski Kacper, Brunka Antoni, Miszewski Cezary

Więcej»»»


''Sport Generacja''

                   W dniu 13 października 2020 roku uczniowie naszej szkoły wystartowali w zawodach z cyklu ''Sport Generacja'', organizowanych przez Fundację "Wychowanie przez Sport". Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 4, 5 oraz 6. Swoją konkurencje wygrała: Maria Zakrzewska -bieg na 30m ppł. Sztafeta dziewcząt oraz chłopców 12x200m zajęła miejsce czwarte.

Więcej»»»


Uroczystość Ślubowania i Pasowania uczniów klasy I

                   W dniu 13 października obchodziliśmy w naszej szkole święto Dnia Edukacji Narodowej oraz uroczystość Ślubowania i Pasowania uczniów klasy I.
Ze względu na obostrzenia związane z pandemią uroczystość odbyła się w dwóch turach. O godzinie 11. 00 na Sali gimnastycznej w bezpiecznych odległościach oraz maseczkach zebrali się uczniowie klas I-III oraz PP i rodzice klasy pierwszej. Po powitaniu i wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu Hymnu, pierwszoklasiści zaprezentowali się w ciekawym programie artystycznym. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki a nawet tańczyli i grali na instrumentach perkusyjnych.

Więcej»»»


XXIV Bieg Gryfa dla klas I-III

                   W dniu 6 października 2020r odbył się XXIV Bieg Gryfa dla klas I-III w wyniku silnej rywalizacji uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach zajęli następujące miejsca:
Julia Czapiewska - I miejsce
Maciej Wałdoch - I miejsce
Adrianna Orzech - II miejsce
Hubert Leliwa Piechowski - II miejsce

Więcej»»»


Finał 3 edycji Drużyna Energii

                   W poniedziałek 28 września br. uczniowie Szkoły Podstawowej z Kosobud jako jedna z 6 najlepszych szkół z całej Polski brała udział w wielkim finale 3 edycji Drużyna Energii. Do Gdańska uczniowie wyruszyli w niedzielę, po przybyciu na miejsce udali się na taras widokowy Olivia Star, panoramiczny widok na 34 piętrze (czyli aż 130 metrów nad ziemią!) najwyższego budynku w Gdańsku pozwala dostrzec m. in. Stadion Energa czy Bazylikę Mariacką, Klif Orłowski, Port w Gdańsku, Park Oliwski czy Półwysep Helski. W sali bankietowej Olivia Star czekał na nas poczęstunek. Nocleg zaś zapewniał Hotel Olimp.

Więcej»»»


XXIV Bieg Gryfa dla klas IV-VIII

                   W dniu 29 wrzesnia 2020r odbył się XXIV Bieg Gryfa dla klas IV-VIII w wyniku silnej rywalizacji uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach zajęli następujące miejsca:
Maria Jeżewska - III miejsce

Więcej»»»


"Sprzątanie Świata - Polska 2020"

                   W dniach : 18-20 września - 2020 roku nasi uczniowie wzięli udział w 27 Akcji Sprzątanie Świata - Polska. Wyruszyliśmy posprzątać Polskę!
I choć tegoroczna Akcja niewątpliwie różniła się od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19, nie zapominamy, że Ziemia to nasz wspólny dom. Nie mamy innego. To my musimy o niego zadbać! Tegoroczna Akcja odbyła się pod hasłem: "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję".

Więcej»»»


OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W ŁODZI

                   Mistrzostwa odbyły się w dniach 4-6 września 2020 roku na stadionie AZS-u w Łodzi. W Finale Ogólnopolskim wystartowało 900 dzieci z 65 miast organizujących zawody eliminacyjne. W zawodach uczestniczyła 42 osobowa reprezentacja miasta i gminy Brusy w tym 5 uczniów naszej Szkoły Podstawowej w Kosobudach.

Więcej»»»
©SP Kosobudy © 2012 ©