A+ A++ A     

Akcje zorganizowane 
przez Wolontariat

Wolontariusze SKC uczestniczyli w spotkaniu Szkolnych Kół Caritas Diecezji Pelplińskiej w dniach 24-25.09.2021,
 w czasie którego uczestniczyli w spotkaniach integracyjnych i warsztatowych.

Zobacz więcej

Szczepienie dzieci 
i młodzieży 
a bezpieczeństwo. 
Ekspert odpowiada na najważniejsze pytania

ZOBACZ FILM

Film edukacyjny 
- uczniowie klas IV-VIII

ZOBACZ FILM

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący 
ubezpieczenia NNW Szkolne 2021-2022 !

Szanowni Rodzice,

               Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na dalsze obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców kontynuujemy model zawierania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków samodzielnie on-line przez Rodzica/Opiekuna prawnego.   

Przypominamy KOD RABATOWY Naszej Szkoły umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10% zniżką Kod 05137    https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05137   lub     https://bezpieczny.pl/przedszkole/05137  

W zakresie ubezpieczenia jest świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19  ( już 2 dni hospitalizacji uprawnia do świadczenia), OIOM – Covid-19pomoc psychologiczną, koszty odwołania wycieczki szkolnej z powodu  choroby lub wypadku. Szybka diagnostyka boreliozy po ukąszeniu przez kleszcza.Pobyt w szpitalu w NNW – płatny od 1-szego dnia!WYCZYNOWE UPRAWIANIE SPORTU OCHRONA 24h na dobę na całym świecie. W stosunku do ubiegłego roku jest możliwość ochrony  OC w życiu prywatnym dla dzieci od 13 r-ku życia ( ochrona za szkody wyrządzone przez dziecko w życiu prywatnym tj. m.in. podczas jazdy na rowerze, hulajnodze elektrycznej, deskorolce elektrycznej, urządzenia segway, rolek, hoverboard/ monowheel) jako opcja dodatkowa płatna. 

OWU: https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny 
Tabela uszczerbków: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny 
Karta produktu: https://bezpieczny.pl/dokument/karta-produktu-bezpieczny    

             Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego potrzebom.  Po wypełnieniu krótkiego formularza polisa przychodzi na maila. Ochrona startuje zawsze od dnia następnego po inicjacji wniosku na stronie a w przypadku kontynuacji od dnia następującego po dacie wznowienia. Chcąc by dziecko na dzień 1 września było ubezpieczone czynność należy wykonać najdalej 31 sierpnia.

             Okontynuacji polis zawartych w ubiegłym roku Rodzice zostaną powiadomieni wiadomościami sms i e-mail kilkukrotnie najszybciej na 30 dni przed końcem polisy  i z dowolnym wyprzedzeniem można wykupić polisę na okres zazębiający się.​  Warto zadbać o ciągłość by nie wpaść w 30 dni karencji na pobyt w szpitalu w chorobie!

W razie chęci skorzystania z pomocy z Opiekuna Szkoły jest możliwość, że za pomocą technologii parowania ekranów , pośrednik pomoże zawrzeć Państwu polisę bezpiecznie dla Państwa  bez wychodzenia z domu na odległość wystarczy włączyć komputer/telefon i połączyć się telefonicznie. 


POŚREDNIK OPIEKUN NNW SZKOLNEGO:
Barbara Polańska-Matuszek 
Tel. 690 950 555
E-mail:
bmatuszek@bezpieczny.pl
KOD dedykowany Placówce 05137

Ostatnie wydarzenia

Zobacz więcej wydarzeń