Haft kaszubski Haft kaszubski

 
Haft kaszubski Haft kaszubski

Gminne Igrzyska Dzieci w "Dwa Ognie Usportowione"


                   16 grudnia 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Gminy w dwa ognie usportowione dziewcząt oraz chłopców z rocznika 2009 i młodsi. Na zawody dziewcząt zgłosiło się 6 drużyn natomiast chłopców 7 drużyn. Zawody zostały rozegrane na sali sportowej w Brusach.
 
Mecze dziewcząt rozgrywano w 2 grupach systemem "każdy z każdym". Nasze dziewczęta w gr. B przegrały jeden z SP 2 Brusy oraz wygrały z SP Wielkie Chełmy tym samym awansowały do półfinału. Po zaciętej walce w półfinale przegrały z zawodniczkami ze SP 1 Brusach, a następnie w małym finale zwyciężyły ze SP Lubnia.
 
Ostatecznie dziewczęta zajęły III miejsce.
 
Szkołę reprezentowały następujące uczennice: Fifielska Maja, Kobus Izabella, Łangowska Wiktoria, Pałubicka Natalia, Pryba Tatiana, Sikorska Kinga, Styp Rekowska Kinga, Styp Rekowska Wiktoria, Zakrzewska Maria.
 
Mecze chłopców rozgrywano w 2 grupach systemem "każdy z każdym". Nasi chłopcy w gr. B wygrali wszystkie mecze rywalizując z SP 2 Brusy oraz SP 1 Brusy. Awansowaliśmy do półfinału. Po zaciętej walce w półfinale wygraliśmy z SP Czyczkowy, a następnie finale przegraliśmy ze SP Leśno.
 
Ostatecznie chłopcy zajęli II miejsce w zawodach.
 
Szkołę reprezentowali następujący uczniowie : Bellil Nikodem, Brunka Antoni, Czarnowski Gracjan, Drążkowski Paweł, Gromowski Arkadiusz, Kobierowski Kacper, Orzech Filip, Pepliński Damian.

                   Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.


 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Adam Cupa


 


©SP Kosobudy ©