Haft kaszubski Haft kaszubski

 
Haft kaszubski Haft kaszubski

WYJAZD DO KINA ORAZ NA MECZ SIATKARSKIEJ PLUSLIGI
 


                   Dnia 23 lutego 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Kosobudach wraz z opiekunami wybrali się do Ergo Areny w Gdańsku na mecz piłki siatkowej Plus Ligi mężczyzn, między drużynami Trefl Gdańsk oraz Resovia Rzeszów. Mogliśmy zobaczyć na żywo wspaniałe siatkarskie widowisko pomiędzy czołowymi drużynami polskiej ligi. Drużyna z Gdańska zdobyła Puchar Polski w sezonie 2017/2018, a Resovia Rzeszów znajduje się w czołówce polskiej ligi. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie siatkarskim, zespół z Gdańska pokonał 3 : 0 w setach drużynę z Rzeszowa. Celem wycieczki było: podniesienie poziomu kultury kibicowania, wzbudzenie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie "zdrowej" rywalizacji, właściwego zachowania się na obiektach sportowych i kulturalnego dopingowania.

                   Przed meczem uczniowie odwiedzili Multikino gdzie mogli obejrzeć wybrany przez siebie film pt. "Więzień Labiryntu: lek na śmierć" lub "Cudowny Chłopak".

                   Film "Cudowny Chłopak" jest to wzruszająca opowieść o tym, że niełatwo być innym, lecz dzięki otwartym sercom można pokonać każde ograniczenia. Film wprowadza nas w tematykę tolerancji, wzajemnej akceptacji i empatii.

                   Wyjazd był niezwykle ciekawy i wartościowy, a wspólnie spędzony czas bezcenny.


 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Adam Cupa


 


©SP Kosobudy ©